7/13/2015

People don`t change, they just become more what they really are

Miski häirib mind jälle ja see miski paneb mind hetkel
kirjutama,see paneb mõtlema sellele, mis,oli,on ja tuleb

.


Olen täna terve päeva mõelnud seda, et kui lihtne on usaldust kaotada. Vaid üks mõtlemata tegu, ja see muudab koguelu pahupidi ja seda sõnaotseses mõttes. Absoluutselt kogu elu.ükskõik kui palju sa ka ei tahaks, seda olematuks muuta.See meenub sulle koguaeg või keegi "kogemata"meenutab seda sulle, see hetk üritad sa vägisi pisaraid tagasi hoida.Sest see teeb haiget ,mis siis ,et sa üritad tunnetest üle olla.Sul on kaks valikut.Sa kas andestad ja unustad, või unustad aga ei andesta.Valik on sinu. Pole enam seda, mis oli varem ja ei tule ka, mis oli kunagi. Kui ma saaksin vaid aega tagasi keerata, siis ma tegelikult teeksin absoluutselt kõik teisiti. Samas miks ma peaks elus midagi kahetsama?Tegelikult sain ma jälle kogemuse võrra targemaks(ma loodan vähemalt).Pole mõtet kahetsed asju, mida sa oled teinud või oled tegemata jätnud. Sest see vingumine ei anna tegelikuses mitte midagi juurde.

Ma tean, et ma olen teinud oma elus nii palju-palju vigu,kuid ma ei ole õppinud neist,vaid teen 10x uuesti.Ma reaalselt kahetsen, et ma sind usaldasin sulle võimalusi andsin.Ja sa käitusid jälle täpselt samamoodi nagu varem.Su lubadused olid täiesti tühised. Ja ma ise ka ei saa aru, miks ma nii tegin ja kuidas ma üldse sain niiviisi teha.

Vahepeal ma mõtlen, et miks on elu nii raske? Aga samas, miks ta peakski kerge olema?Asjad, mis on kergelt kätte tulnud kaovad sama kergelt või veel kergemini,juhul kui sa imeinimene pole.Ehk ongi parem, kui elu on raske, siis oskavad äkki inimesed kinni hoida sellest, mis neile väärtuslik tundub, ning hinnata seda, mis on nende ümber.Kui oskavad.Sest see on juba omaette kunst.
xoxo

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar