2/22/2015

The only thing between me and total happiness is reality

Tahaks siia midagi kirjutada.Tahaks enda mõtteid väljendada nii nagu ma tahaks.. aga ma ei oska,seda sõnaotseses mõttes.
ma tahaks nii paljusid asju, mida ma ei oska teha või ei saa.
ma ei tea mida teha,ma ei oska kuidagi olla
ma tahaks nii palju asju öelda nii paljudele, aga ma ei saa,sest ma teeks väga paljudele haiget,ning seda ma ei soovi,seega pean keelt hammaste taga hoidma,või oma uhkude alla neelama.
ma ei saa teha nii paljusi asju... Ma teeks aga.. Tegelikult pole mingit aga, kõik on laiskuse ja viitsimise taga.Nii lihtne on alati vabandusi tuua,miks ma ei saa seda teist või kolmandat teha.Kurb aga tõsi
mõned inimesed on nii positiivsed,kuidas??kuidas te leiate igas asjas midagi positiivset?okei ega minu elukesel ka viga pole kõik on ju olemas,katus pea kohal,soe söök on laual,hooliv,armastav perekond, toetavad sõbrad.. Aga midagi on siiski puudu ja see häirib mind kohutavalt.Siin kohal mainin ära,et ma ei ole õnnetu,kurb ega pahur.Lihtsalt natukene pettunud iseendas ja võibolla ka veidi oma sõpprade peale,ja eriti nende peale kes ütlevad, et nad on mulle toeks, kui mul on abi vaja .Sõida seenele oma jutuga.Tahaks sind kolm korda panniga vastu pead lüüa ja siis ,nurka herneste peale põlvitama panna,kuna sa julged väita et sa oled alati olemas.Sa pole mulle toeks enam ammu.See selleks.Nii et lõpp kokkuvõttes on mul ju kõik hästi vist.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar