8/23/2012

Fear nothing. Risk everything.

 tere.pole jälle päris pikka aega blognud, nädal vist?pildid on siis onu sünnipäevast.osasid ma ei lae ka üles.
Neljapäeval tulin ma haapsalusse,laura kõndis mulle vastu.me käisime ta vanaema  juurest läbi võtsime jäätised ja läksime koju.
Reedel pakkisime asjad ootasime kuni onu töölt tuli.suundusime reiksi poole (onu sõber)olime seal kuskil 20 min. hakkasime praami peale minema(osad pildid on telefonis,tulevad hiljem).olime sadamas kui tulid meie juurde ja küsiti kas me suppi soovime!?miks mitte,supp oli mega maitsev.nii et kes ütles et tasuta lõunaid pole olemas.õhtul kui koju jõudsime hakkas onu sünnipäev,mis kestis kolm päeva järjest.
 (reiks onu sõber)
 (onnnn)
 Laupäeval hommikul äratati mind ülesse,ning me sõime&sättisime ning läksime kõrgessaarde ringi tuiama,käisime poest läbi ning sõitsime koju.varsti läksmie kogu kambaga mere äärde isegi kikku sai vette,so proud.õhtul kordus sama mis reede õhtul,kõik käisid saunas jõid tegid nalja.lõpuks vaatasime taevatähti ning ma nägin langevat tähte ja soovisin.
pühapäeval läksid külalised minema.õhtul läksime lauraga mere äärde mina muidugi ujuma pildid tulevad hijem kuna ma ei viitsi nendega jamada.anyway õhtul käisime saunas ja grillisime
Esmaspäeval hommikul käisime kiisusid toitmas.  õhtul läksime praami peale ,käisime onu juurest läbi,kuna ma blond suutsin enda akulaadija ära laotada.õhtul avastasin et see oli mul meigi kottisseniks aga byebye


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar